فضای آموزشی پتروشیمی شازند اراک

 

فضای آموزشی پتروشیمی شازند اراک شامل 16 کلاس مجهز به تجهیزات کمک آموزشی،لابراتوار جهت تدریس مهارت های مرتبط با کامپیوتر و تعدادی از دوره های آموزشی زبان انگلیسی،کارگاه آموزشی (به وسعت حدود 250 متر مربع) شامل: کارگاه های آموزش برق، ابزار دقیق، مکانیک، خوردگی و سایت ماکت های آموزشی می باشد.

 

 

مجتمع فرهنگی- آموزشی آدینه

 

مجتمع فرهنگی آموزشی آدینه با زیر بنا حدود 17000 متر مربع در هشت طبقه واقع در غرب تهران دارای امکاناتی نظیر: 2 کلاس آموزشی با ظرفیت 105 و 120 نفر، اتاق کنفرانس مجهز به امکانات سمعی و بصری پیشرفته با ظرفیت 55 نفر، سالن آمفی تئاتر با ظرفیت 647 صندلی، سیستم ترجمه همزمان به صورت بیسیم، تصویر برداری از داخل سالن با 4 دوربین پیش رفته، نمازخانه با ظرفیت 900 نفر، سالن غذا خوری با ظرفیت 600 نفر، اتاق ویژه خبرنگاران، اتاق مخصوص میهمانان ویژه و سخنرانان، درهرطبقه 12 واحد اقامتی با کلیه امکانات، پارکینگ به ظرفیت 130 خودرو و ... می باشد. شرکت راهبران پتروشیمی در پی تفاهمات صورت پذیرفته با مجتمع مذکور، برنامه های آموزشی ویژه خود را در این مجتمع برگزار می نماید.

مجموعه اقامتی تفریحی توسکا

 

طبق تفاهم به عمل آمده با پتروشیمی شازند اراک مجتمع تفریحی توسکا با امکانات ذیل جهت بهره برداری لازم در حوزه های آموزشی و رفاهی پذیرای میهمانان محترم می باشد؛ رستوران، کافی شاپ، مسجد، درمانگاه، کتابخانه، سالن ورزشی، زمین بدمینتون، استخر، فروشگاه صنایع دستی و مواد غذایی.

آدرس : مازندران - کیلومتر 25 جاده نوشهر به نور- نرسیده به جنگل سی سنگان - خیابان شهید
سعدی نوری- مجتمع اقامتی تفریحی توسکا

مرکز آموزش راهبران پتروشیمی در پتروشیمی شیراز

 

تفاهم نامه همکاری میان شرکت راهبران پتروشیمی و شرکت پتروشیمی شیراز با هدف توسعه برنامه های آموزشی، ایجاد تنوع و تسهیل در کار، استفاده از تجهیزات طرفین و پاسخگویی به نیازهای متقابل منعقد شده است. طبق این تفاهم نامه شرکت راهبران پتروشیمی علاوه بر برگزاری سمینارها، کارگاه های تخصصی و دوره های آموزشی در مجتمع شرکت پتروشیمی شیراز، تمام خدمات مورد نیاز فراگیران از قبیل اسکان، غذا، پذیرایی و برنامه های تفریحی را فراهم آورده است و به منظور ایجاد انگیزش بیشتر در پرسنل پیش بینی های لازم جهت همراهی خانواده های آنها را در طول اجرای دوره ها با هزینه بسیار مناسب به عمل آورده است.
پتروشیمی شیراز دارای سالن آمفی تئاتر با ظرفیت 500 نفر، سالن کنفرانس با ظرفیت 30 نفر،کلاس آموزشی، سالن تیر اندازی، سالن ورزشی چند منظوره، زمین چمن استاندارد و 40 واحد اقامتی جهت اسکان فراگیران می باشد.

آدرس : تهران، میدان آرژانتین، خیابان الوند،

خیابان 35، پلاک 18/1، طبقه 4

 تلفن: 88873158 - 88873159

فکس: 88873160

ایمیل: info@petrorahbaran.ir

تلگرام: petrorahbaran@

0029734
امروز
این هفته
این ماه
کل بازدید
33
366
2869
29734

پیش بینی امروز
120